Paul Schockemöhle Logistics Polska Sp. z o. o.

Paul Schockemöhle Logistics Polska Sp. z o. o. W związku z powiększeniem własnej floty pojazdów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

MIEJSCE PRACY: Krapkowice

Do głównych zadań wybranej osoby należeć będzie będzie kierowanie zestawami (ciągnik siodłowy z naczepą) w ruchu międzynarodowym oraz dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań.

JEŚLI:

  1. POSIADASZ NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA ZESTAWAMI (PRAWO JAZDY KAT. C+E, KURS NA PRZEWÓZ RZECZY, AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ORAZ PSYCHOLOGICZNE, AKTUALNĄ KARTĘ KIEROWCY DO TACHOGRAFU CYFROWEGO)
  2. MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
  3. NALEŻYCIE OBCHODZISZ SIĘ I DBASZ O POWIERZONY SPRZĘT
  4. WYKONUJESZ SWOJE ZADANIA RZETELNIE I DOKŁADNIE
  5. JESTEŚ OSOBĄ UCZCIWĄ I GODNĄ ZAUFANIA
  6. LUBISZ BYĆ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU
  7. ZNASZ JĘZYK POLSKI ORAZ KOMUNIKATYWNIE JĘZYK NIEMIECKI I ANGIELSKI
To właśnie Ciebie szukamy!

OFERUJEMY:

  1. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE + ATRAKCYJNA STAWKA DZIENNA
  2. MOŻLIWOŚĆ WYBORU SYSTEMU PRACY:
    2 na weekend: 10400 – 11400 PLN netto
    2 na 1: 8500 – 9300 PLN netto
  3. atrakcyjny miesięczny system premiowy
  4. umowę o pracę
  5. terminowe wypłaty wynagrodzeń na konto
  6. nowoczesny oraz bezpieczny tabor
  7. bardzo dobre uposażenie
  8. udział w szkoleniach
  9. pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi
  10. pracę/jazdę zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz fachowe doradztwo 24h/7
  11. zwroty za korzystanie z bezpiecznych oraz strzeżonych parkingów
  12. możliwość wypracowania dodatku stażowego: nawet do 1000 zł co miesiąc
  13. premie świąteczne
  14. bazę z pełnym zapleczem socjalnym
  15. WYJAZDY I ZJAZDY Z/NA BAZĘ CIĄGNIKIEM Z NACZEPĄ (nie jeździmy busami)
  16. strzeżony parking na bazie dla pojazdów prywatnych
  17. możliwość dobrowolnego ubezpieczenia grupowego dla Pracowników jak i członków rodzin

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie aplikacji z dopiskiem „KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Krapkowice”. na adres:
rekrutacja@pslp.pl
Paul Schockemoehle Logistics Polska Sp. z o.o.

Kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 09.00 do 15.00
Telefon: +48 77 4519 529

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

logo wspolpraca

PAUL SCHOCKEMÖHLE LOGISTICS POLSKA SP. Z O.O.

tel. +48 77 4519 529
www.schockemoehle.pl

rekrutacja@schockemoehle.de