Paul Schockemöhle Logistics Polska Sp. z o. o.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

MIEJSCE PRACY: Krapkowice

Do głównych zadań wybranej osoby należeć będzie będzie kierowanie zestawami (ciągnik siodłowy z naczepą) w ruchu międzynarodowym oraz dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań.

JEŚLI:

  1. POSIADASZ NIEZBĘDNE UPRAWNIENIA DO KIEROWANIA ZESTAWAMI (PRAWO JAZDY KAT. C+E, KURS NA PRZEWÓZ RZECZY, AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ORAZ PSYCHOLOGICZNE, AKTUALNĄ KARTĘ KIEROWCY DO TACHOGRAFU CYFROWEGO)
  2. MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
  3. ZNASZ JĘZYK NIEMIECKI LUB ANGIELSKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM
  4. NALEŻYCIE OBCHODZISZ SIĘ I DBASZ O POWIERZONY SPRZĘT
  5. WYKONUJESZ SWOJE ZADANIA RZETELNIE I DOKŁADNIE
  6. JESTEŚ OSOBĄ UCZCIWĄ I GODNĄ ZAUFANIA
  7. LUBISZ BYĆ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU

ZAPEWNIAMY:

  1. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE
  2. MOŻLIWOŚĆ WYBORU SYSTEMU PRACY:
    3NA1 (3 TYGODNIE W TRASIE/ZJAZD NA TYDZIEŃ DO DOMU)
    2NA1 (2 TYGODNIE W TRASIE/ZJAZD NA TYDZIEŃ DO DOMU)
    ORAZ INNE
  3. ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY & DIETY
  4. UMOWĘ O PRACĘ
  5. TERMINOWE WYPŁATY WYNAGRODZEŃ
  6. NOWOCZESNY ORAZ BEZPIECZNY TABOR
  7. BARDZO DOBRE UPOSAŻENIE
  8. UDZIAŁ W SZKOLENIACH
  9. PRACĘ WŚRÓD PRZYJAZNYCH I ZAANGAŻOWANYCH LUDZI

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

logo wspolpraca

PAUL SCHOCKEMÖHLE LOGISTICS POLSKA SP. Z O.O.

rekrutacja@schockemoehle.de
tel. +48 77 4519 529
www.schockemoehle.pl