Grupa Paul Schockemöhle Logistics - Od 50 lat w Niemczech i od 13 lat w Polsce - udoskonala i rozszerza  usługi logistyczne dla Klientów w następujących segmentach:

  1. transport międzynarodowy na terenie Europy
  2. transport krajowy
  3. usługi magazynowe

Usługi transportowe są realizowane w oparciu o własny tabor przewozowy składający się z 60 szt. zestawów ciężarowych o maksymalnym załadunku 25 ton. Posiadanie własnego taboru pozwala Firmie na precyzyjne, elastyczne i szybkie sterowanie parkiem samochodowym. Zadbaliśmy także o ekologię, w związku z czym nasze nowoczesne samochody spełniają normy emisji spalin Euro 5 i Euro 6, które należą do najwyższych i najbardziej korzystnych dla środowiska.

Usługi magazynowe prowadzimy we własnym, nowoczesnym magazynie wykonanym w najwyższym standardzie klasy A, o powierzchni 8000 mkw. Magazyn umożliwia przechowywanie towarów naszych Klientów w regałach wysokiego składowania, oraz magazynowanie w systemie blokowym. Oprócz standardowych przeładunków samochodowych, dokonujemy również rozładunki i załadunki kontenerów morskich. Wykonujemy pełne konfekcjonowanie,  komisjonowanie, oraz inne usługi, które wymagane są przez Klientów w tym cross-docking i co-packing.

Jesteśmy zorientowani i otwarci na potrzeby naszych Partnerów Handlowych.  Przywiązujemy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas usług. Naszą domeną jest przede wszystkim punktualność, elastyczność, rzetelność i otwartość naszych pracowników. Powierzone nam zadania staramy się realizować profesjonalnie, nie tylko zgodnie z życzeniem Zleceniodawców, ale również wyprzedzając ich oczekiwania przedstawiając rozwiązania problemów i doradzając w indywidualnych przypadkach.