PAUL SCHOCKEMÖHLE LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.

Spółka Paul Schockemoehle Logistics Polska z o.o.
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby w Krapkowicach:

referent d/s fakturowania

Miejsce pracy: Krapkowice

Zadania

  1. prowadzenie raportu kasowego,
  2. fakturowanie
  3. prowadzenie korespondencji
  4. bieżąca obsługa administracyjna biura

Oferujemy

  1. interesującą oraz urozmaiconą pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  2. atrakcyjne warunki zatrudnienia
  3. szkolenia

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym
  • dyspozycyjność oraz wysokie zdolności organizacyjne
  • dokładność w działaniu, także pod presją czasu
  • znajomość obsługi komputera
  • min. średnie wykształcenie
  • mile widziana znajomość podstaw księgowości/fakturowania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie życiorysu, listu motywacyjnego z dopiskiem „Referent ds. fakturowania”.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz 833)”