PAUL SCHOCKEMÖHLE LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Do głównych zadań wybranej osoby należeć będzie będzie kierowanie zestawami (ciągnik siodłowy z naczepą) w ruchu międzynarodowym oraz dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań.

JEŚLI:

  1. posiadasz niezbędne uprawnienia do kierowania zestawami (prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie oraz psychologiczne, aktualną kartę kierowcy do tachografu cyfrowego)
  2. masz doświadczenie jako kierowca w transporcie międzynarodowym
  3. znasz język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
  4. należycie obchodzisz się i dbasz o powierzony sprzęt
  5. wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie
  6. jesteś osobą uczciwą i godną zaufania
  7. lubisz być częścią zespołu

Zapewniamy:

  1. atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  2. możliwość wyboru systemu pracy:
    3na1 (3 tygodnie w trasie/zjazd na tydzień do domu)
    2na1 (2 tygodnie w trasie/zjazd na tydzień do domu)
    oraz inne
  3. atrakcyjny system premiowy & diety
  4. umowę o pracę
  5. terminowe wypłaty wynagrodzeń
  6. nowoczesny oraz bezpieczny tabor
  7. bardzo dobre uposażenie
  8. udział w szkoleniach
  9. pracę wśród przyjaznych i zaangażowanych ludzi